Bavia Vás mzdy a personalistika, práca so zamestnancami, príprava ich miezd a riešenie rôznych situácií, ktoré s tým súvisia? Rozširujeme našu spoločnosť a hľadáme schopných mzdárov a personalistov s praxou v oblasti tejto oblasti.

Vašou hlavnou úlohou u nás je výpočet a spracovanie miezd, vedenie personalistiky, komunikácia so zamestnancami našich klientov, s úradmi a poskytovanie poradenstva v tejto oblasti. Vaša úloha v našej firme je veľmi dôležitá. Každá fungujúca firma je postavená na zamestnancoch, preto je pre nás perfektný stav mzdovej agendy a kvalitné informácie pre našich klientov našou prioritou.

Vaša práca u nás bude veľmi rozmanitá, každá firma vykonáva inú činnosť a preto sa stretnete s množstvom zaujímavých situácií, ktorých riešenie nájdete za podpory našich skúsených kolegov, vedenia spoločnosti a externých poradcov.

Pracovná pozícia, ktorú Vám ponúkame, si vyžaduje skúseného človeka, perfekcionistu,  ktorý má chuť do práce a chce sa vzdelávať. Pri vedení personalistiky a spracovávaní miezd budete používať program Olymp, je potrebné, aby ste prácu v ňom ovládali na vysokej úrovni.

 

Našim cieľom je stať sa spoločnosťou, ktorá mať dobré meno a kredit v Žiline a okolí ale aj na celom Slovensku. Externým spôsobom spracovávame účtovníctvo pre viac ako 350 veľkých firiem aj malých firmičiek, našich klientov. V roku 2015 sme odoslali viac ako 4 000 priznaní a výkazov na daňový úrad. Plánujeme sa ďalej rozširovať a postupne rozširovať našu pôsobnosť po celom Slovensku. Našou víziou je zastrešiť našim klientom administratívu, ktorá ich často brzdí v rozvoji a poskytnúť im široké portfólio kvalitných služieb, ktoré súvisia s účtovníctvom, mzdami, alebo správou spoločnosti.  Pri tom sa zameriavame na hľadanie riešení a podporu podnikania našich klientov. Našim mottom je: Podnikajte !!! Na to ostatné máte nás.

Iné výhody:

Budete pracovať v kolektíve kreatívnych ľudí (priateľov), ktorých baví práca a ktorí sa bavia prácou. Človek strávi v práci nezanedbateľnú časť svojho života a preto sa staráme o to, aby sa u nás človek cítil dobre, aby bolo pracovné prostredie u nás prijemné a zdravé. Naša spoločnosť sa neskladá z budov, áut, ani strojov, skladá sa predovšetkým z ľudí, a preto si Vás a Vašu prácu všetci vážime.

Talentovaných a nadšených ľudí u nás vidíme veľmi radi a vieme ich za prácu spravodlivo odmeniť. Nesľubujeme Vám však teplé miestečko. V našej spoločnosti nebudete dostávať peniaze za to, že sedíte a hráte sollitaire, odmeníme Vás za prácu, pričom je táto odmena štedrá, spravodlivá a nie je limitovaná.

Nebudeme Vás drezírovať. Do práce budete chodiť vtedy, kedy Vám to vyhovuje (variabilná pracovná doba 8 hodín s nástupom medzi 6:00 – 9:00) a po dohode umožníme Vám pracovať aj z domu (home office).  Vďaka nášmu prístupu ku klientom máme tej práce skutočne veľa a koľko toho zvládnete si môžete určiť sami. V prípade záujmu o osobný rozvoj Vám umožníme aj prácu s jednoduchým účtovníctvom a mzdami našich klientov pod vedením našich skúsených zamestnancov.

U nás budete mať množstvo práce a prekážok, ale tiež informácie a rady ako ich zvládnuť. V našej spoločnosti Vám poskytneme  prístup k stovkám video školení, plateným odborným portálom a printovým publikáciám, budeme sa spoločne školiť, keď prídu dôležité zmeny a v prípade potreby Vás vyšleme na školenia, ktoré si môžete sami vybrať.

S ostatnými kolegami si budete určite dobre rozumieť a spolu sa uvidíme nielen pri práci, ale aj pri zábave, ktorú si s kolegami vymyslíte a spoločne zorganizujeme (wellnesko po DPH sa u nás už pomaly stáva pravidlom :- )

PODMIENKOU je dobrá orientácia v zákonoch a perfektné ovládanie SW Olymp. Táto pozícia si vyžaduje skúsených ľudí, prax v odbore je podmienkou! Dôležité je aj, aby ste dobre ovládali prácu s počítačom (Outlook, excel a internet).


Zaujalo Vás toto miesto?

Vyplňte nasledujúci dotazník a my Vám pošleme email s ďalším postupom.

Step 1 of 4

  • Kontaktné údaje

  • Uveďte Vaše meno a priezvisko
  • Uveďte emailovú adresu, na ktorej Vás môžeme kontaktovať
  • Uveďte telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať
  • Napíšte obec, odkiaľ budete dochádzať (kde aktuálne bývate)