PODNIKAJTE! NA TO OSTATNÉ MÁTE NÁS.

Našou prácou je prevziať čo najviac ekonomickej agendy našich klientov a vytvoriť tak podnikateľom čas a priestor na rozvoj.

Našou úlohou nie je iba účtovanie, ale hlavne hľadanie riešení a optimalizovanie procesov u klienta.

Za to, že je náš prístup správny, hovorí aj fakt, že za posledné roky od nás neodišiel ani jeden klient ku konkurencii, ani neprešiel na internú formu spracovania účtovníctva.

Od založenia našej spoločnosti sa snažíme udržať vysoké tempo rastu, s ktorým súvisí aj potreba neustáleho hľadania nových šikovných ľudí, ktorí sa začlenia do nášho tímu.

KOHO HĽADÁME

Ideálny stav je pre nás klient, ktorého účtovníctvo je v perfektnom stave, je presne informovaný o hospodárení svojej spoločnosti, má od nás presné inštrukcie ohľadom legislatívnych pravidiel, má nastavené procesy a toky dokladov tak, aby sa nevyskytovali duplicitné úkony, deleguje na nás väčšinu administratívnych úkonov súvisiacich so správou spoločnosti, má čas na rozvoj podnikania, rodinu a osobné záľuby.
Spracovanie účtovníctva
Našim klientom ponúkame komplexnú službu spracovania účtovníctva pre spoločnosti s ručením obmedzeným. Od roku 1993 prinášame svojim klientom nadštandardné účtovné a ekonomické služby.
Spracovanie miezd
Našim klientom ponúkame komplexnú službu spracovania miezd. Prostredníctvom neustáleho štúdia, zdokonaľovania sa a inovovania, patríme v súčasnosti medzi najspoľahlivejších partnerov na trhu outsourcingovej ekonomickej podpory.
Právny servis
Množstvo našich klientov začínalo ako malé projekty, dnes sú z nich etablované značky. Radi Vám vysvetlíme, prečo je silný partner v segmente účtovníctva kľúčový pre úspešný štart podnikania.

PREČO PROFIÚČTOVNÍCTVO.SK

icons8-reflector-bulb-50

Profesionalita

Snaha o maximálny výkon našich služieb so zameraním na optimalizáciu procesov. Hľadáme cesty a riešime problémy, ktoré väčšina účtovníkov nevie prekonať.

icons8-reflector-bulb-50

Odbornosť

Náš tím z viac ako desiatich účtovníkov profesionálov. Všetci naši zamestnanci pravidelne absolvujú odborné školenia a semináre.

icons8-reflector-bulb-50

Etika

Všetky rady, ktoré od nás dostanete sú v súlade so zákonmi aj dobrými mravmi. Nezúčastníme sa nelegálnej činnosti ani ju nikdy nebudeme podporovať. Využijeme však všetky dostupné prostriedky, aby sme získali výhody na ktoré máte právo.

icons8-reflector-bulb-50

Prevencia

Bezplatné konzultácie, neustále hľadanie a vyhodnocovacie rizík je naša cesta ako zabrániť problémom ešte pred tým ako spôsobia škodu.

icons8-reflector-bulb-50

Bezpečnosť

Vaše know-how sú pre nás tie najvzácnejšie informácie a tak sa k nim aj správame. Nikdy nedopustíme, aby z Vášho podnikania unikli akékoľvek informácie či dáta.

icons8-reflector-bulb-50

Zodpovednosť

Na informácie, ktoré Vám poskytneme, sa môžete spoľahnúť. Naše povolanie berieme zodpovedne a neustále sa vzdelávame v oblasti.

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami stretneme a spracujeme Vám ponuku na mieru.
  • Sem nám napíšte Vašu poznámku (napíklad čo Vás zaujalo, kedy Vás môžeme kontaktovať...)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.