Spracovanie účtovníctva pre s. r. o.
Našim klientom ponúkame komplexnú službu spracovania účtovníctva pre spoločnosti s ručením obmedzeným. Od roku 1993 prinášame svojim klientom nadštandardné účtovné a ekonomické služby.
Spracovanie účtovníctva pre živnostníkov
Našim klientom ponúkame komplexnú službu spracovania jednoduchého  účtovníctva. Prostredníctvom neustáleho štúdia, zdokonaľovania sa a inovovania, patríme v súčasnosti medzi najspoľahlivejších partnerov na trhu outsourcingovej ekonomickej podpory.
Spracovanie účtovníctva pre start-upy
Množstvo našich klientov začínalo ako malé projekty, dnes sú z nich etablované značky. Radi Vám vysvetlíme, prečo je silný partner v segmente účtovníctva kľúčový pre úspešný štart podnikania.

PREČO PROFIÚČTOVNÍCTVO.SK

icons8-reflector-bulb-50

Profesionalita

Snaha o maximálny výkon našich služieb so zameraním na optimalizáciu procesov. Hľadáme cesty a riešime problémy, ktoré väčšina účtovníkov nevie prekonať.

icons8-reflector-bulb-50

Odbornosť

Náš tím z viac ako desiatich účtovníkov profesionálov. Všetci naši zamestnanci pravidelne absolvujú odborné školenia a semináre.

icons8-reflector-bulb-50

Etika

Všetky rady, ktoré od nás dostanete sú v súlade so zákonmi aj dobrými mravmi. Nezúčastníme sa nelegálnej činnosti ani ju nikdy nebudeme podporovať. Využijeme však všetky dostupné prostriedky, aby sme získali výhody na ktoré máte právo.

icons8-reflector-bulb-50

Prevencia

Bezplatné konzultácie, neustále hľadanie a vyhodnocovacie rizík je naša cesta ako zabrániť problémom ešte pred tým ako spôsobia škodu.

icons8-reflector-bulb-50

Bezpečnosť

Vaše know-how sú pre nás tie najvzácnejšie informácie a tak sa k nim aj správame. Nikdy nedopustíme, aby z Vášho podnikania unikli akékoľvek informácie či dáta.

icons8-reflector-bulb-50

Zodpovednosť

Na informácie, ktoré Vám poskytneme, sa môžete spoľahnúť. Naše povolanie berieme zodpovedne a neustále sa vzdelávame v oblasti.

AKO TO FUNGUJE

1

Cez náš informačný systém si naplánujete, kedy máme prísť pre vaše doklady a my si ich od vás preberieme a prípadne Vám vrátime to čo už nepotrebujeme.

2

S najvyššou odbornosť starostlivosťou spravujeme Vaše účtovníctvo, a pripravíme pre vás zrozumiteľné výstupy

3

Pripravíme Vám pokyn k platbe, prípadne zrealizujeme úhradu Vašich daní a preddavkov.

4

Zastúpime Vás na úradoch. Vo Vašom mene budeme komunikovať s príslušnými úradmi a odovzdáme všetky dokumenty

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami stretneme a spracujeme Vám ponuku na mieru.
  • Sem nám napíšte Vašu poznámku (napíklad čo Vás zaujalo, kedy Vás môžeme kontaktovať...)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.