Už 27 rokov sme tu len pre Vás

Prostredníctvom neustáleho štúdia, zdokonaľovania sa a inovovania, patríme v súčasnosti medzi najspoľahlivejších partnerov na trhu outsourcingovej ekonomickej podpory.
Sme spoločnosť EKA-Z, s.r.o., pri komunikácii s verejnosťou a zákazníkmi využívame obchodnú značku profiúčtovníctvo. Sídlo našej spoločnosti je v Žiline, na ulici Vysokoškolákov 41.Náš tím tvorí kolektív 15 zamestnancov na pozíciách hlavný účtovník, mzdový účtovník – personalista a pomocný účtovník.

Sme účtovná spoločnosť, ktorá pomáha podnikateľom v podnikaní. Hlavným predmetom našej činnosti je spracovanie účtovníctva, miezd a personalistiky. Okrem týchto činností neustále rozširujeme rozsah našich služieb tak, aby sme našim klientom priniesli široké spektrum súvisiacich činností, ktoré im uľahčia podnikanie.

AKO SA VYVÍJAL ČAS

Staviame na stabilných základoch. Pôsobíme na trhu už od roku 1993. V roku 2006 prešla naša spoločnosť zásadnou právnou zmenou na spoločnosť s ručením obmedzeným pod názvom EKA-Z, s.r.o.. Zakladateľom spoločnosti je p. Zuzana Roubalová, ktorá v spoločnosti aktuálne pôsobí ako konzultant.
Počas svojej pôsobnosti sme vždy preberali zodpovednosť za svoju prácu a našu zodpovednosť sme mali počas celej našej existencie aj zmluvne poistenú. Prešli sme s našimi klientmi stovky daňových kontrol, pričom sme práva klientov obhajovali všetkými dostupnými prostriedkami. Môžeme sa pochváliť aj tým, že sme dodnes neprehrali ani jeden súdny spor s daňovým úradom.
1995

P. Zuzana Roubalová sa 1. októbra rozhodla vziať život do vlastných rúk a začala náš príbeh

2006

Výlučne vďaka spokojným zákazníkom a bez marketingu sa podnikanie p. Roubalovej rozrástlo tak, že bolo hlavne z ekonomických dôvodov nutné spraviť ďalší krok. 1. januára sa zrodila firma EKA-Z, s. r. o.

2007

Spoločnosť kúpila nehnuteľnosť a presunula do nej svoju účtovnú kanceláriu

2008

Do spoločnosti vstúpil Ing. Richard Roubal (jej budúci majiteľ). Od tohto roku začala spoločnosť naberať každý rok minimálne jednoho účtovníka.

2009

Spoločnosť dostala nové logo a nový web

2010

Rozšírili sme služby o právny servis

2011

Spoločnosť prerástla možnosti nehnuteľnosti z roku 2006 a obstarala novú nehnuteľnosť. Spoločnosť sa presťahovala do nových priestorov na ulici Vysokoškolákov v Žiline.

2012

Rozbehli sme náš účtovný online systém a začali ho ponúkať našim klientom.

2013

Napísali sme náš prvý e-book s názvom Podnikateľský sprievodca pre rok 2014 a odvtedy každý rok vzniká aktuálne vydanie

2017

P. Roubalová sa rozlúčila s našou spoločnosťou a užíva si zaslúžený odpočinok

2018

Ako vôbec prvá účtovná firma sme priniesli našim klientom službu správy elektronických schránok na stránke slovensko.sk

2019

Rozlúčili sme sa so starým logom, grafikou aj webom a prešli sme na nový moderný dizajn.

DNES

Konečne ste nás našli 🙂

Naše priestory

[modula id=“3641″]

Teší nás, že sme Vás zaujali.

Osobný kontakt jednoznačne nič nenahradí. Radi sa s Vami stretneme osobne v našej kancelárií v Žiline.

Pondelok až piatok 07:00 až 15:30