Junior účtovník

Baví Vás účtovníctvo aj mzdy a chcete sa v nich stať hviezdou? V našej spoločnosti Vám to radi umožníme. Spracovávame účtovníctvo a mzdy stovkám firiem, vďaka tomu sa stretávame s množstvom rôznych situácií a práve preto je prax u nás tou najlepšou praxou, ktorú môžete získať. Na tomto mieste sa nudiť rozhodne nebudete Vaša úloha na tejto pozícii nebude jednoduchá. Vašou úlohou okrem pomocných prác bude učiť sa a čo najskôr získať vedomosti a schopnosti pre samostatnú prácu.

Na tejto pozícii Vám zveríme veľkú zodpovednosť,  budete prvým človekom čo dostane do rúk doklady našich klientov a bude na Vás správne posúdiť, čo sú bežné doklady a čo treba riešiť s nadriadeným. Okrem účtovania bude Vašou úlohou aj komunikácia s klientom, úradmi a hlavne so skúseným účtovníkom, pod ktorého vedením budete pracovať.

Budete našu spoločnosť zastupovať na prvej línii v komunikácii a to nie iba s našimi klientmi. Budete pracovať pod vedením skúseného účtovníka, učiť sa spracovávať účtovníctvo, mzdy a elektronicky komunikovať s úradmi.

Nezanedbateľnou súčasťou Vašej práce bude pomáhať ostatným kolegom tam kde to je práve potrebné. Prevažne pôjde o pomocné účtovné a mzdové práce, kontroly, triedenie a zakladanie dokladov.

Pracovná pozícia, ktorú Vám ponúkame, si vyžaduje flexibilného človeka, s chuťou do práce, s radosťou z riešení rôznorodých situácií a chuťou učiť sa. Tiež je tu dôležitá precíznosť a prijemné vystupovanie.

Našim cieľom je stať sa spoločnosťou, ktorá bude mať dobré meno a kredit nielen u našich klientov. Externým spôsobom spracovávame účtovníctvo pre viac ako 350 veľkých firiem aj malých firmičiek, našich klientov. Za rok 2016 sme odoslali viac ako 4 000 priznaní a výkazov na daňový úrad. Plánujeme sa ďalej rozširovať a postupne rozširovať našu pôsobnosť po celom Slovensku. Našou víziou je zastrešiť našim klientom administratívu, ktorá ich často brzdí v rozvoji a poskytnúť im široké portfólio kvalitných služieb, ktoré súvisia s účtovníctvom, mzdami, alebo správou spoločnosti. Pri tom sa zameriavame na hľadanie riešení a podporu podnikania našich klientov. Našim mottom je: Podnikajte !!! Na to ostatné máte nás.

Iné benefity

Budete pracovať v kolektíve kreatívnych ľudí (priateľov), ktorých baví práca a ktorí sa bavia prácou. Človek strávi v práci nezanedbateľnú časť svojho života a preto sa staráme o to, aby sa u nás cítil dobre, aby bolo pracovné prostredie u nás príjemné a zdravé. Naša spoločnosť sa neskladá z budov, áut ani strojov, skladá sa predovšetkým z ľudí a preto si Vás a Vašu prácu všetci vážime.

Talentovaných a nadšených ľudí u nás vidíme veľmi radi a vieme ich za prácu spravodlivo odmeniť. Nesľubujeme Vám však teplé miestečko. V našej spoločnosti nebudete dostávať peniaze za to, že sedíte a hráte sollitaire, odmeníme Vás za prácu, pričom je táto odmena štedrá a spravodlivá.

U nás budete mať množstvo práce a prekážok, ale tiež informácie a rady ako ich zvládnuť.

S ostatnými kolegami si budete určite dobre rozumieť a spolu sa uvidíme nielen pri práci, ale aj pri zábave, ktorú si s kolegami vymyslíte a spoločne zorganizujeme (wellnesko po DPH sa u nás už pomaly stáva pravidlom :- ).

 

PODMIENKOU je chuť do práce. Dôležité je, aby ste dobre ovládali prácu s počítačom (Office, excel a internet). Znalosť jazykov je na tejto pozícii výhodou. Predchádzajúce skúsenosti s účtovníctvom sú vítané.

 


Zaujalo Vás toto miesto?

Vyplňte nasledujúci dotazník a my Vám pošleme email s ďalším postupom.