Baví Vás práca v administratíve a chcete sa v nej stať hviezdou? V našej spoločnosti Vám to radi umožníme. Spracovávame administratívu stovkám firiem a vďaka tomu sa stretávame s množstvom rôznych situácií. Na tomto mieste sa nudiť rozhodne nebudete. Vaša úloha na tejto pozícii bude veľmi jednoduchá: zariadiť, aby všetko fungovalo ako po masle :-).

 

 

Na tejto pozícii Vám zveríme veľkú zodpovednosť, budete tvárou a hlasom našej spoločnosti.

Budete našu spoločnosť zastupovať na prvej línii v komunikácií a to nie iba s našimi klientmi. Budete sa učiť vybavovať rôzne druhy administratívy a elektronicky komunikovať s úradmi.

Nezanedbateľnou súčasťou Vašej práce bude pomáhať kolegom s účtovníctvom. Prevažne pôjde o pomocné účtovné práce, kontroly, triedenie a zakladanie dokladov.

Pracovná pozícia, ktorú Vám ponúkame, si vyžaduje flexibilného človeka, s chuťou do práce a s radosťou z riešení rôznorodých situácií. Tiež je tu dôležitá precíznosť a príjemné vystupovanie.

Našim cieľom je stať sa spoločnosťou, ktorá bude mať dobré meno a kredit nielen u našich klientov. Externým spôsobom spracovávame účtovníctvo pre viac

ako 350 veľkých firiem aj malých firmičiek, našich klientov. Za rok 2015 sme odoslali viac ako 4 000 priznaní a výkazov na daňový úrad. Plánujeme sa ďalej rozširovať a postupne rozširovať našu pôsobnosť po celom Slovensku. Našou víziou je zastrešiť našim klientom administratívu, ktorá ich často brzdí v rozvoji a poskytnúť im široké portfólio kvalitných služieb, ktoré súvisia s účtovníctvom, mzdami, alebo správou spoločnosti. Pri tom sa zameriavame na hľadanie riešení a podporu podnikania našich klientov. Našim mottom je: Podnikajte !!! Na to ostatné máte nás.

 

Iné benefity

Budete pracovať v kolektíve kreatívnych ľudí (priateľov), ktorých baví práca a ktorí sa bavia prácou. Človek strávi v práci nezanedbateľnú časť svojho života a preto sa staráme o to, aby sa u nás cítil dobre, aby bolo pracovné prostredie u nás príjemné a zdravé. Naša spoločnosť sa neskladá z budov, áut ani strojov, skladá sa predovšetkým z ľudí, a preto si Vás a Vašu prácu všetci vážime.

Talentovaných a nadšených ľudí u nás vidíme veľmi radi a vieme ich za prácu spravodlivo odmeniť. Nesľubujeme Vám však teplé miestečko. V našej spoločnosti nebudete dostávať peniaze za to, že sedíte a hráte sollitaire, odmeníme Vás za prácu, pričom je táto odmena štedrá a spravodlivá.

U nás budete mať množstvo práce a prekážok, ale tiež informácie a rady ako ich zvládnuť.

S ostatnými kolegami si budete určite dobre rozumieť a spolu sa uvidíme nielen pri práci, ale aj pri zábave, ktorú si s kolegami vymyslíte a spoločne zorganizujeme (wellnesko po DPH sa u nás už pomaly stáva pravidlom :- ).

 

PODMIENKOU je chuť do práce. Dôležité je, aby ste dobre ovládali prácu s počítačom (Office, excel a internet). Znalosť jazykov je na tejto pozícii výhodou.

Táto pozícia je vhodná aj pre absolventov.


Zaujalo Vás toto miesto?

Vyplňte nasledujúci dotazník a my Vám pošleme email s ďalším postupom.